درباره ما

سلام به تو دوست عزیز

من آموزشگاه نگرش هستم

سال ۱۳۸۹، نگرش با تنها آموزشگاه دخترانه آغاز به فعالیت کرد. این آموزشگاه در حال حاضر بهترین آموزشگاه جنوب کشور می باشید که در اولین سال تأسیس فقط حدود ۵۰ دانش آموز پیش دانشگاهی داشت که از بین این ۵۰ نفر حدود ۱۲ نفر رتبه دو رقمی و سه رقمی کسب نمود. رشد بی نظیر این آموزشگاه منجر به استقبال وسیع دانش آموزان کنکوری را به همراه داشت که دارای بهترین رتبه های کنکوری می باشد.

آموزشگاه نگرش تنها آموزشگاه دارای تاییدیه های بین المللی و دارای بزرگ ترین بانک انیمیشن (بیش از 8 هزار انیمیشن آموزشی) است.

با توجه به استقبال بی نظیر از آموزشگاه دخترانه نگرش در پی آن دبیرستان دخترانه و پسرانه، آموزشگاه پسرانه و مراکز مشاوره با هدف جامعه موفق تر برخاسته از دانش آموزان موفق تأسیس گردید.

 

برخی از فعالیت های دبیرستان غیردولتی دوره دوم پسرانه نگرش:

۱-تشکیل گروه های واتس آپ (whatsapp)

به منظور اطلاع رسانی به دانش آموزان،‌ والدین و دبیران گروه هایی در واتس آپ تشکیل می گردد تا از آخرین اخبار، اطلاعیه ها و امتحانات مطلع باشند.

گروه های واتساپی

۲-برنامه امتحانات برنامه ریزی شده

به منظور ارزیابی عملکرد دانش آموزان در مباحث تدریس شده توسط دبیر، امتحاناتی که از قبل برنامه ریزی شده است گرفته می شود که شامل:

امتحانات روزانه (به صورت تستی و تشریحی)

امتحانات صحت سنجی ( ‌ ----------------  )

امتحانات مستمر (در طول هر یک از نوبت های تحصیلی)

امتحانات پایانی ( در دو نوبت تحصیلی، نوبت اول و نوبت دوم )

برگزاری آزمون های شفاهی بصورت آنلاین یا سرکلاس حضوری

آزمون های شفاهی بصورت آنلاین

۳-حضور و غیاب مستمر دانش آموزان

این حضور و غیاب در ابتدای کلاس توسط معاونین پایه یا نماینده کلاس صورت می گیرد؛ در صورت غیبت هر دانش آموز، معاون مربوطه پیگیر شده و علت را جویا می شود و در صورتی که دانش آموز پاسخگو نباشد، با والدین او تماس گرفته می شود.

حضور و غیاب دانش آموزان

۴-کنترل تکالیف دانش آموزان

در زمان تحصیل از راه دور (آنلاین) کنترل تکالیف توسط معاونین هر پایه انجام می شود و دانش آموزان می بایست تکالیف خود را از طریق سایت یا واتس آپ ارسال کنند و در پی آن گزارش برای اساتید و والدین دانش آموز ارسال می شود؛ همچنین در زمان تحصیل به صورت حضوری تمام این روند انجام شده و تکالیف سرکلاس بررسی می شود و گزارشی برای والدین دانش آموز ارسال می گردد.

 

۵-آزمون آنلاین

سایتی هوشمند که قابلیت آزمون آنلاین و گزارشی کامل همراه با نمودار پیشرفت دانش آموز

www.onlinenegaresh.com

۶-نظرسنجی اساتید

پس از گذشت چندی از سال تحصیلی یک فرم نظرسنجی سازمان دهی شده به هر دانش آموز داده می شود و که در مورد هر دبیر به صورت جداگانه نظرات خود را وارد کند، این فرم به صورت محرمانه و فقط برای سنجش دبیران نگرش صورت می گیرد تا بهترین ها را در اختیار شما قرار دهد.

۷-ایستگاه تحلیل

تحلیل نمرات دانش آموزان توسط مشاورین مربوطه همراه با حضور والدین دانش آموز به صورت سه ماهه یکبار صورت می گیرد تا دانش آموزان و والدین آنها متوجه روند پیشرفت تحصیلی دانش آموز شوند.

۸-طرح حامی

گروه هایی تشکیل می شود مدیر مدرسه،‌ معاون پایه، مشاور مربوطه، والدین و خود دانش آموز در آن حضور دارند. این گروه برای افرادی که روند نزولی در پیشرفت تحصیلی خود داشته اند تشکیل می گردد تا در آن گروه ساعات مطالعاتی خود را گزارش دهند، والدین بر آنها نظارت کامل داشته باشند، مشاور بر اساس عملکرد دانش آموز بتواند برنامه ریزی متناسب با او را ارائه دهد و کادر آموزشی با در نظر گرفتن همه اینها بتواند هدف گذاری لازم را برای ارتقای سطح علمی آن دانش آموز تعیین نمایند.

۹-فعالیت های انگیزشی

برای بالا بردن روحیه دانش آموزان و ایجاد شادابی و امید در آن ها پست هایی تهیه می گردد که دارای تصاویر و متون انگیزشی است که بر روی پیج اینستاگرام مجموعه و گروه های تشکیل شده ارسال می شود. همچنین مشاورین مرکز مشاوره نگرش با راه انداختن کارگاه های متفاوت انگیزشی به منظور ایجاد نگاهی نو به عرصه زندگی، تحصیل و مدیریت آموزشی انجام می دهند.

۱۰-برگزاری مستمر جلسات اولیا مربیان و کادر مدرسه

به منظور عمکلردی بهتر و ارائه خدمات بهتر به شما عزیزان به صورت مستمر جلساتی با حضور والدین و کادر مدرسه ایجاد می گردد تا از نظرات والدین دانش آموزان

در روند تحصیلی و آموزشی و همچنین ارائه خدمات مجموعه استفاده شود.

             

۱۱-برگزاری کلاس های مهارت آموزی

مجموعه نگرش با دید وسیع تر به آینده دانش آموزان کلاس هایی را در طول تحصیل دانش آموز تشکیل می دهد تا با یادگیری مهارت های متفاوت بسته به علاقه دانش آموز بتواند در آینده راحت تر وارد بازار کار شوند. ( کلاس های فنی حرفه ای نظیر آموزش فتوشاپ، آموزش ICDL و ... )

 

۱۲-واحد مشاوره نگرش

اولین و بزرگترین دپارتمان تخصصی مشاوره IQ در جنوب کشور؛ این واحد با برگزاری جلسات مشاوره ای به صورت تخصصی همراه با والدین، تحلیل کارنامه آزمون های کشوری (قلم چی، گاج و ...)، برگزاری آزمون های مستمر به صورت حضوری و آنلاین، برگزاری همایش های مشاوره ای تغذیه و روانشاختی ویژه دانش آموزان، برگزای همایش های انگیزشی و مشاوره فردی توسط برترین مشاوران تحصیلی استان فارس قدمی برای پیشرفت دانش آموزان در تحصیلات، زندگی و ... بر میدارد.

Negaresh__Moshavereh@

 

با تشکر از شما✌️​

مشاهده اساتید مجموعه
کلماتی از جنس عشق

نظر دانش آموزان

علی فلاح زاده

"از تک تک دبیران بابت روش تدریس منحصر به فردی که داشتند تشکر میکنم و به نظر من هر کدام در تدریس خود یک نابغه هستند، خیلی خوشحالم که نگرش را انتخاب کردم، ارتباط بین کادر و دانش آموزان بسیار صمیمی بود تا حدی که آزادانه پیشنهادات خود را بیان میکردیم و نگرش به بهترین شکل برنامه ریزی می کرد و در موفقیت من خیلی تاثیر گذار بوده است. (دبیرستان نگرش)"

- علی فلاح زاده
سینا معتضدیان

"آزمون های صبحگاهی، پیگیری و نظم نگرش و همچنین اساتید، ما را در بحث آموزش از هرگونه کلاس های کمک آموزشی بی نیاز می کرد. دبیرستان پسرانه نگرش در پیشرفت همزمان دروس تستی و تشریحی نقش مهمی را ایفا کرد و از مدیریت مجموعه جناب اقای حجازی تشکر ویژه دارم. (دبیرستان نگرش)"

- سینا معتضدیان

با ما در ارتباط باشید